T
e
c
h
n
o
 L
i
f
e
Baby Life

S narozením miminka se celé rodině obrátí život vzhůru nohama. Zejména novopečené maminky často neví co je čeká. Naše produktová řada Baby life vás provede péčí o novorozence i maminky po porodu, přináší péči pro novorozence, předškoláky i děti školního věku. Léčiva jsou vyrobena na organické bázi, přináší vám a vaší rodině to nejlepší pro zdraví. Základem je vysoká kvalita všech produktů. Těhotenství je zvláštní období v životě každé ženy. Tělo budoucí maminky, které se v tomto období mění, potřebuje speciální péči a podporu. Kromě fyzických a psychických změn v organismu se zvyšuje i potřeba živin nezbytných pro správný vývoj dítěte. Baby life je důležitou podporou pro vás.

Parazitol pro likvidaci roupů a parazitů

Tělo kontaminované parazity hůře funguje, je náchylnější k infekcím a pacient pociťuje bolesti. Lidští parazité jsou živočišné organismy, které žijí nejčastěji uvnitř lidského těla, i když existují i ​​vnější parazité. Klíčový význam má prevence parazitárních onemocnění, a pokud se objeví příznaky parazitární infekce, vhodná reakce. Parazitol je zcela jedinečný produkt, který má účinné složení vedoucí k velmi účinné likvidaci roupů a parazitů u dětí od 18 měsíců věku. Tento extrakt z dýňových semínek má velmi příjemnou jahodovou příchuť a rychlý účinek.

Naše výzkumné oddělení denně pracuje a připravuje pro Vás nové produkty. V blízkém období očekávejte další novinky, které usnadní Váš život.

 

Techno Life is your Life.

Děkuji za váš zájem.