T
e
c
h
n
o
 L
i
f
e

Herpes Gel

Přípravek pro podporu činnosti jater

Trpíte opary? Tyto nepřijemné puchýřky virového původu umí velmi potrápit. Naštěstí jsme vyvinuli unikátní Herpes Gel, který vám pomůže od jejich nepříjemný projevů. Přípravek podporuje a urychluje hojení puchýřků, pokud je aplikován včas při prvních příznacích (např. brnění, lechtání a pálení). Tím přispívá ke zmenšení otevřených a mokvajících ploch. 

Šetrně

dezinfikuje

čirý gel s obsahem minerální soli je vhodný i pro alergiky, děti,
těhotné a kojící ženy

Dezinfekce
a úleva

rychlí úleva od nepříjemných příznaků a antiseptický účinek 

Kvalita a cena

Náš gel pečlivě vyrobený v Německu pořídíte za dostupnou cenu

Použití

Technolife Herpes gel nanášejte v tenké vrstvě na postižená místa několikrát denně podle potřeby. K tomu jsou vhodné vatové tampóny nebo očištěné konečky prstů. 


Typická doba aplikace je 4 až 5 dní. Maximální doba používání by neměla překročit 10 dní.  Před použitím a po něm si důkladně umyjte ruce. U malých dětí ve věku 0 – 6 let by se aplikace měla vždy provádět po konzultaci s lékařem. U dětí mladších 12 let by na aplikaci měla dohlížet dospělá osoba. 
Přípravek by se měl používat, dokud se puchýřky oparu zcela nezacelí nebo nezhojí. 

Složení

Aqua, <  0,06% Sodium hypochlorite/hypochloroud acid, Lithium Magnesium Sodium Silicate

Bezpečnostní pokyny:

Používejte pouze do data použitelnosti uvedeného na tubě a nejdéle 12 týdnů po otevření.

Pouze k vnějšímu použití na opary. Náhodné spolknutí malého množství gelu při aplikaci není závadné. Nejsou známy žádné vedlejší účinky, alergické reakce se neočekávají. Technolife Herpes gel by neměl být používán v případě známé alergie na některou ze složek. Užívání během těhotenství, kojení a u osob s těžkou poruchou imunity konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Používejte pouze tuby, které jsou v neporušeném a nepoškozeném stavu.

Děkuji za váš zájem.