T
e
c
h
n
o
 L
i
f
e

Herpes Gel

Přípravek pro pomoc s opary

Trpíte opary? Tyto nepřijemné puchýřky virového původu umí velmi potrápit. Naštěstí jsme vyvinuli unikátní Herpes Gel, který vám pomůže od jejich nepříjemný projevů. Přípravek podporuje a urychluje hojení puchýřků, pokud je aplikován včas při prvních příznacích (např. brnění, lechtání a pálení). Tím přispívá ke zmenšení otevřených a mokvajících ploch. 

Šetrně

dezinfikuje

čirý gel s obsahem minerální soli je vhodný i pro alergiky, děti,
těhotné a kojící ženy

Dezinfekce
a úleva

rychlí úleva od nepříjemných příznaků a antiseptický účinek 

Kvalita a cena

Náš gel pečlivě vyrobený v Německu pořídíte za dostupnou cenu

Použití

Technolife Herpes gel nanášejte v tenké vrstvě na postižená místa několikrát denně podle potřeby. K tomu jsou vhodné vatové tampóny nebo očištěné konečky prstů. 


Typická doba aplikace je 4 až 5 dní. Maximální doba používání by neměla překročit 10 dní.  Před použitím a po něm si důkladně umyjte ruce. U malých dětí ve věku 0 – 6 let by se aplikace měla vždy provádět po konzultaci s lékařem. U dětí mladších 12 let by na aplikaci měla dohlížet dospělá osoba. 
Přípravek by se měl používat, dokud se puchýřky oparu zcela nezacelí nebo nezhojí. 

Složení

Aqua, <  0,06% Sodium hypochlorite/hypochloroud acid, Lithium Magnesium Sodium Silicate

Bezpečnostní pokyny:

Používejte pouze do data použitelnosti uvedeného na tubě a nejdéle 12 týdnů po otevření.

Pouze k vnějšímu použití na opary. Náhodné spolknutí malého množství gelu při aplikaci není závadné. Nejsou známy žádné vedlejší účinky, alergické reakce se neočekávají. Technolife Herpes gel by neměl být používán v případě známé alergie na některou ze složek. Užívání během těhotenství, kojení a u osob s těžkou poruchou imunity konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Používejte pouze tuby, které jsou v neporušeném a nepoškozeném stavu.

Děkuji za váš zájem.