T
e
c
h
n
o
 L
i
f
e

Zdravotní prevence zahrnuje veškeré chování a činnosti, které předcházejí nemocem a umožňují jejich včasné odhalení a léčbu. Naše zdraví z více než 50 procent závisí na životním stylu, systematických preventivních prohlídkách a eliminaci či minimalizaci faktorů přispívajících k různým onemocněním. Včasná prevence zahrnuje všechny aktivity, které se zaměřují na formování správných zdravotních vzorců. Healthy life je produktová řada poskytují podporu právě při zaměření se na prevenci svého zdraví. Produkty jsou vyrobeny na organické bázi, jsou šetrné k lidskému tělu.

Heplodex

Správně fungující játra jsou základem pro správné fungování těla. Tento orgán má regenerační vlastnosti, ale to neznamená, že je nezničitelný a není třeba o něj pečovat. Když se objeví různé druhy jaterních potíží, můžete začít používat volně prodejné jaterní přípravky Heplodex. Jedná se o přípravek na bázi složek rostlinného původu. Nemocná játra se většinou nemusí po dlouhou dobu projevovat žádnými příznaky nebo se mohou projevovat příznaky tak nespecifickými, že jim pacienti nevěnují pozornost. Když se však objeví neduhy související s nesprávným fungováním tohoto orgánu, první, co můžete udělat, je užívat Heplodex, který podpoří a zlepší činnost trávicího ústrojí i jater. V kombinaci se změnou stravy a životního stylu tento přípravek účinně podporuje činnost jater, přispívá k jejich detoxikaci a správné regeneraci.

CALMEPAM_Vizualizace_01

Calmepam

Problémy se spánkem postihují stále více lidí. Každodenní potíže s usínáním, nočním probouzením a pocitem únavy po probuzení – to jsou neduhy, se kterými se stále častěji potýkají nejen starší lidé. Odhaduje se, že problémy se spánkem dnes postihují každého čtvrtého člověka na světě. My máme řešení v podobě přípravku Calmepam. Pomůže vám v případě nespavosti, zvýšené únavě, ale i s koncentrací pozornosti nebo ve chvílích, kdy se cítíte podráždění. Když má stres zásadní vliv na vaše každodenní fungování a problémy s usínáním se stanou problémem, může pomoci náš doplněk stravy Calmepam. Vyznačuje se především přírodním složením a vysokou mírou bezpečnosti v porovnání s léky na spaní, které předepisuje lékař.

Naše výzkumné oddělení denně pracuje a připravuje pro Vás nové produkty. V blízkém období očekávejte další novinky, které usnadní Váš život.

Techno Life is your Life.

Děkuji za váš zájem.